czwartek, 3 stycznia 2013

Szok treningi z Ewą Chodakowską

Postanowiłam zebrać w jednym miejscu wszystkie SZOK TRENINGI EWY CHODAKOWSKIEJ, które udało mi się odnaleźć na kanale YOU TUBE oraz w archiwum filmików PYTANIA NA ŚNIADANIE. Do tej pory uzbierało się już sporo tego materiału, starczyłoby na kilka porządnych zestawów. Trzeba jednak poświęcić trochę czasu, szczególnie przy szukaniu ćwiczeń z PnŚ, ponieważ emitowane były w różne dni. Dlatego wstawię w tym miejscu linki do treningów, by łatwiej było je odnaleźć i przyjemniej ćwiczyć. 

Najpierw YOU TUBE i 6 części SZOK TRENINGÓW:
A teraz filmiki z programu PYTANIE NA ŚNIADANIE, emitowane w TVP2:


Oraz filmiki pokazujące jak ćwiczyć w każdym miejscu w domu i nie tylko...

A dla "ewoholiczek" dodatkowo 2 filmiki z biegów po parku Skarszewskim w Warszawie:I bonus mniej znany trening Ewy z programu DZIEŃ DOBRY TVN:Mam nadzieję, że zebranie filmików w jednym miejscu pomoże Wam (i mi także) szybciej i łatwiej odnaleźć szukany trening. Ja uwielbiam te 10-15 minutowe programy, są świetne na rozbudzenie, rozruszanie. Mój ulubiony to trening z Martą Kielczyk, który mogę wykonywać w pracy na krześle, kiedy nikt nie patrzy. Po kilku godzinach przy komputerze jest on dla mnie świetnym relaksem i chwilą odpoczynku.

Ewa zaleca, aby każdy wybrać sobie 3 filmiki i wykonać je 3 razy, wtedy mamy 45 minutowy program, który z całą pewnością może być urozmaiceniem SKALPELA, KILERA, TURBO I TRENINGU Z GWIZDAMI. 

Podzielcie się swoją opinią jak Wy łączycie Szok Treningi, który Wam się najbardziej podoba i oczywiście jak się po nich czujecie.

Powodzenia i do ćwiczeń !


6 komentarzy:

 1. Super pomysł z tym spisem! Już nie będę musiała niczego szukać po sieci, zawsze mogę zajrzeć do Ciebie! :) Zaczęłam ćwiczyć z Ewą w zeszłym roku, ale moje lenistwo po jakimś czasie zwyciężyło. Ale teraz, z nowym rokiem, czas na nowe wyzwania i zastrzyk pozytywnej energii od Ewy :)
  Pozdrawiam!!
  www.aanneke.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Ewa potrafi motywować, trzymam kciuki żeby nie zabrakło Ci chęci do ćwiczeń, powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. czy te ćwiczenia pozwolą mi zgubić tłuszczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno tak, one mają na celu właśnie spalenie tkanki tłuszczowej, ponieważ większość z nich to treningi kardio. Potrzebna jest tylko systematyczność oraz takie zestawianie filmików, żeby wyszło około 40minut treningu :) Ja ćwiczę z płytami Ewy już prawie 4 miesiące i widzę znaczącą różnicę. Spadły centymetry i poprawiło się samopoczucie. Na początku było ciężko, ale praca przynosi rezultaty i teraz aż miło przejrzeć się w lustrze. Pozdrawiam i trzymam kciuki

   Usuń
 4. Dziękuję za odpowiedź,zacznę od dzisiaj, mam nadzieję,że wytrwam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno wytrwasz, małymi kroczkami, ale do przodu, najtrudniej jest zacząć, a potem to już jest tylko łatwiej :)

   Usuń