O blogu

Jedni piszą pięknym językiem i zostają pisarzami, inni ubierają rzeczy w lotne słowa i są poetami, ja kocham pisać i bawić się stylem, więc zostałam blogerką. Czy mi się to uda i czy zyskam czytelników? Na pewno, bo opisuję rzeczywistość i sposób w jaki żyję, co lubię, co mnie jara, rozbawia, dołuje i złości. Po to brnę  w świat blogsfery, aby wykorzystać swój dar posługiwania się językiem i ubierania myśli w słowa. Jeśli spodoba się to kilku osobom już będę zadowolona, jeśli spodoba się to tysiącom będę fruwać.

O czym będzie ten blog? O moim stylu życia, pasjach którym poświęcam czas, rzeczach które chcę w sobie zmienić, produktach bez których nie potrafiłabym się obejść. To mój lifestyle, moje cztery ściany, z których pragnę wyjść. Bardzo wiele rzeczy w sobie lubię, kilka akceptuję, bo wiem że ich nie zmienię, ale sporo też chciałabym poprawić. Pisanie tutaj pomoże mi znaleźć złoty środek, odnaleźć się na rynku, który codziennie zalewa nas nowościami i cudownym środkami na wszystkie bolączki współczesnego człowieka. Chciałabym także ułożyć swoje dotychczasowe doświadczenia w odchudzaniu i fitnesie w jedną całość, żyć zdrowiej i mądrzej. Jeszcze bardziej się zmotywować i dalej walczyć o szczupłą, zdrowszą wersję siebie. Dodatkowo chciałabym prezentować tutaj swoje manualne zdolności i zdobyte doświadczenie w dziedzinie haftu krzyżykowego. Tak, tak rękodzieło jeszcze nie wyginęło, a co więcej znowu wraca do łask i porywa młodych. 

Wszystkie oceny oraz recenzje pisane na blogu będą moją subiektywną oceną, postaram się jak najdokładniej przedstawiać fakty i oceniać dany produkt czy rzecz. Będzie mi bardzo miło jeśli moje myśli i opinie będą przydatne choćby jednej/ jednemu z Was. Zachęcam do komentowania wpisów i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Pamiętajcie zawsze można żyć zdrowiej, lepiej, mocniej… lub po prostu po swojemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz